Pomagam Aleppo!

W czasie wielkiego postu pragniemy podjąć różne wyzwania, posty, postanowienia. Czasem się nam udaje a czasem jest gorzej.

Jako Fundacja Antoni chcemy pomóc rodzinom chrześcijańskim żyjącym w Aleppo w Syrii. Utrzymujemy kontakt z polską misjonarką siostrą Brygidą Maniurka, która przez cały ten ciężki czas wojny towarzyszyła potrzebującym. Dziś w centrum Aleppo jest już w miarę spokojnie i ludzie wracają do… i tu jest przeszkoda. Wracają do ruin a nie domów.

Nasza Fundacja Antoni otrzymała pod opiekę dwie rodziny, którym remontujemy mieszkania. Chcemy aby mogli zamieszkać w swoim mieście, w swoim domu gdzie ich życie rozkwitało i gdzie rodziły się ich dzieci.

Aby odbudować te dwa mieszkania potrzebna jest kwota 4 500 $ (18 tyś zł). Tyle potrzeba aby ci ludzie mogli wrócić do w miarę normalnego życia, aby mogli żyć w śród swoich.

Z tej racji zachęcamy do wspólnego odbudowania tych mieszkań.

Jeśli chcesz pomóc możesz wpłacić na konto:
Fundacja Antoni
al. J. Kasprowicza 26
Numer konta: 10 1600 1156 1840 9076 7000 0001
z tytułem wpłaty: POMAGAM

DZIĘKUJEMY ZA WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ. PAMIĘTAJMY DOBRO RAZ WYŚWIADCZONE WRACA PODWÓJNIE !!!