Boże Narodzenie w pudełku po butach 2023

Moi drodzy jak co roku o tym czasie zaczynamy myśleć już o Świętach Narodzenia Pańskiego.

My również w naszej Fundacji Antoni rozpoczynamy coroczną akcję „BOŻE NARODZENIE W PUDEŁKU PO BUTACH”. To akcja na kieszeń każdego z nas. Ważne jest to aby rzeczy w prezencie były nowe. Po prostu w pudełku po butach robimy prezent dla osoby ubogiej. W prezencie może być coś z artykułów spożywczych, jakaś chemia, czy ciepła odzież. Pakujemy taki prezent w świąteczny papier i naklejamy kartkę określającą prezent czy dla Pana czy dla Pani oraz podajemy przedział wiekowy lub podajemy rozmiar, jeśli będzie tam jakaś odzież.

Prezenty można przynosić do siedziby Fundacji Antoni przy al. Jana Kasprowicza 26, lub pozostawić na furcie klasztornej pod tym samym adresem.

Akcję rozpoczynamy 23 listopada i będzie trwała do 15 grudnia.

Zapraszam do mnożenia dobra.