Boże Narodzenie w pudełku po butach 2019

Dnia 20 listopada 2019 roku ruszyła kolejna edycja Bożego Narodzenia w pudełku po butach.

Każdy chętny ma możliwość przygotowania paczki świątecznej dla jednego z naszych podopiecznych (bezdomnego, bezrobotnego, osoby starszej, członka rodziny wielodzietnej). Chcemy, by tak jak my wszyscy, poczuli magię świąt i zostali obdarowani niespodzianką. Ideą akcji jest to, by prezent dla tej osoby zmieścił się w pudełku po butach.

Co może znaleźć się w paczce?

Kosmetyki, artykuły spożywcze, ubrania, ciepła bielizna, buty. Prosimy, by były to nieużywane rzeczy.

Prosimy również, by na pudełku napisać, dla kogo przeznaczona jest paczka, czyli płeć oraz wiek lub rozmiar ubrań i butów.

Akcja trwa do 10 grudnia. Paczki można przynieść do siedziby fundacji (lub na furtę klasztorną oo. franciszkanów) oraz w miejsca, które wyznaczone zostały przez zaangażowane osoby i firmy. W najbliższych dniach na fanpage’u będziemy informować, kto włączył się w akcję i gdzie można oddać gotową paczkę, by trafiła do właściwych rąk.